RavLat, SIA - logo

Uzkopšanas un apsaimniekošanas
pakalpojumi

Paklāju tīrīšana

Mūsu uzņēmums piedāvā veikt sauso vai mitro paklāju tīrīšanu, izmantojot profesionālos tīrīšanas līdzekļus un iekārtas.

Paklāja tīrīšanas cena ir sākot no EUR 2,50 (bez PVN) par kvadrātmetru, taču cena var mainīties atkarībā no paklāja veida un tā atrašanās vietas.

Mēbeļu tīrīšana

Veicam mitro un/vai sauso mīksto mēbeļu tīrīšanu. Mūsu darbinieki piemeklēs vispiemērotāko tīrīšanas veidu un pielietojamos tīrīšanas līdzekļus, lai iztīrītu Jūsu dīvānu, mīksto krēslu vai citu mīksto mēbeli.

Ja mēbeļu tīrīšanu vēlaties veikt paši, taču nepieciešami tīrīšanas līdzekļi, mūsu darbinieki palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko tīrīšanas līdzekli- sīkāka informācija sadaļā tīrīšanas līdzekļi un uzkopšanas inventārs.

Logu mazgāšana

Sniedzam logu mazgāšanas pakalpojumus gan fiziskām, gan juridiskām personām. Nomazgāsim logus gan Jūsu mājās, gan birojā.

Veicam arī dažāda veida stikloto virsmu (durvju, fasāžu utml.) mazgāšanu.

Grīdas vaskošana

Ar grīdas segumu vaskošanu virsmu iespējams atjaunot, aizsargāt un uzturēt labā stāvoklī. Regulāra vaskošana grīdas segumus būtiski aizsargā no nodiluma un izbalēšanas.

Izmaksu optimizācija un Laika ekonomija ir mūsu kredo

Zāles pļaušana

Nopļausim Jūsu zālienu, izmantojot zāles pļāvējus, trimmerus, krūmgriežus, traktorus.

Pļaujam visdažādākās teritorijas- piemājas zālienus, parkus, nogāzes utml.

Sniega tīrīšana

Piedāvājam sniega tīrīšanas pakalpojumus dažādās teritorijās- gan piemājas pagalmos, gan tirdzniecības vietu teritorijās.

Sniega tīrīšanu veicam gan manuāli, gan izmantojot traktortehniku, kā arī nodrošinām teritoriju kaisīšanu ar pretslīdes materiālu.

Piedāvājam arī sniega tīrīšanu no jumtiem.

Mūsu ieguldītais darbs - jūsu laika ietaupījums

Higiēnas preces 

Ja Jūsu uzņēmumam ir nepieciešama higiēnas preces- tualetes papīrs, roku dvieļi, šķidrās ziepes, gaisa atsvaidzinātāji utml. sazinieties ar mums- mūsu darbinieki sagatavosim Jūsu uzņēmuma vajadzībām vispiemērotāko higiēnas preču piedāvājumu.

Neliela apjoma remontdarbi

Piedāvājam veikt gan sīkus remontdarbus, gan novērst santehnikas problēmas tirdzniecības centros, birojos vai mājās. Mūsu meistariem ir plaša pieredze dažāda veida darbu veikšanā. Lai noskaidrotu pilnu pakalpojumu klāstu, sazinieties ar mums!