RavLat, SIA - logo

Uzkopšanas un apsaimniekošanas
pakalpojumi

Komerctelpu uzkopšana

Lasīt vairāk

Pēcceltniecības uzkopšana

Lasīt vairāk

Logu
mazgāšana

Lasīt vairāk

Pakalpojumi

Namu apsaimniekošana

Piedāvājam namu apsaimniekošanas pakalpojumus Siguldas un tās apkārtējos novados. Sīkāka informācija:

Uzzināt vairāk

Ģenerālās uzkopšanas

Katrai telpai, kaut arī tā tiek uzkopta ikdienā, ar laiku rodas nepieciešamība pēc ģenerālās tīrīšanas. Ģenerālās tīrīšanas veicam dažāda veida un platības telpām, kā arī telpām pēc remonta vai būvniecības.

Mēbeļu tīrīšana

Veicam mitro un/vai sauso mīksto mēbeļu tīrīšanu. Mūsu darbinieki piemeklēs vispiemērotāko tīrīšanas veidu un pielietojamos tīrīšanas līdzekļus, lai iztīrītu Jūsu dīvānu, mīksto krēslu vai citu mīksto mēbeli.

Par mums

LIELISKA FIRMA

augot dzīves līmenim, aizvien vairāk uzmanības tiek veltīts dzīves kvalitātei un rūpēm par dzīves telpu un vidi. SIA "RavLat Group" piedāvā dažādus maksas uzkopšanas pakalpojumus, kas palīdzēs Jums ietaupīt savu laiku. Līdzīgus pakalpojumus sniedzam arī celtniecības objektiem, jo uzņēmējiem nav izdevīgi tērēt laiku iekārtu montāžai un demontāžai, kā arī teritorijas sakopšanai pēc darbu pabeigšanas. Lielākās būvfirmas labprāt slēdz līgumus par atsevišķu, šauri specializētu darbu veikšanu, kas atvieglo un paātrina darbu. Jebkurš mūsu klients var sagaidīt godprātīgu attieksmi un augstu pakalpojumu kvalitāti.

MĒS PIEDĀVĀJAM

uzkopšanas un apsaimniekošanas pakalpojumus – telpu uzkopšanu, apkārtnes sakārtošanu un labiekārtošanu atbilstoši klientu vēlmēm un sezonas prasībām; celtniecības un montāžas pakalpojumus – konstrukciju montāžas darbus, logu, durvju, palodžu montāžu un citus iekštelpās nepieciešamos montāžas darbus, demontāžas darbus, elektromontāžas darbus; būvgružu izvešanu

ŠIS UN TAS

Elastīga pieeja katra klienta problēmu risināšanā: mēs saviem klientiem ietaupām laiku un materiālos resursus. Jūsu lielākais ieguvums, izmantojot SIA "RavLat Group" piedāvāto servisu: papildus no darba gūtais brīvais laiks. Mūsu ieguldītais darbs – Jūsu laika ietaupījums.

Mūsu klienti